Centre d'ajuda

Com puc pagar la reserva?

El pagament total de la reserva s’ha d’efectuar en el moment de realitzar-la. Fes la reserva a través de la nostra pàgina web i clica a “Paga ara” al final del procés de reserva. Els preus es cobren en euros i la informació mostrada en altres monedes és només informativa i aproximada. Un cop hagis fet el teu pagament, t’enviarem el teu comprovant de reserva i llestos!

Acceptem tots el mitjans de pagament habituals com les targetes de crèdit (American Express, MasterCard/Diners International, Visa), de dèbit (Visa/Delta, Visa/Electron), les transferències bancàries i PayPal.

Per  a transferències bancàries, els clients europeus han de fer la transferència al menys 5 dies hàbils abans del trasllat, i els clients no europeus, al menys 10 dies hàbils abans. Si desitges completar la reserva mitjançant transferència bancària, si us plau, contacta amb el nostre equip d’Atenció al Client a través del Xat en viu.

Si desitges utilitzar PayPal, sols és possible per a reserves superiors a 200 euros i se’t carregarà una tarifa extra per despeses de gestió. Si desitges completar la reserva mitjançant PayPal, si us plau, contacta amb el nostre equip d’Atenció al Client a través del Xat en viu.

Els preus es cobren en euros i la informació mostrada en altres monedes és només informativa i aproximada.

¿Fue útil este artículo?
Usuarios a los que les pareció útil: 134 de 190